sievietei kurai rokās dāvanu maisiņš

Svētkos dāvini rotas!

Rota ir lieliska dāvana dažādos svētkos – gan dzimšanas un vārda dienās, gan arī kalendārajos svētkos vai citos svarīgos dzīves notikumos. Tā ir dāvana, kas radīs patiesu sajūsmu un kas priecēs ilglaicīgi. Turpinājumā esam apkopojuši dažas idejas, kad, kam un ko dāvināt.

Dāvana īpaši lieliem brīžiem

Laulības, bērniņa piedzimšana, augstskolas izlaidums vai varbūt apaļa jubileja – tie ir svētki, kas uzreiz nāk prātā kā lielisks iemesls, lai dāvanā saņemtu rotas. Bet pilnīgi noteikti tie var būt arī Ziemassvētki, attiecību gadadiena vai dzimšanas diena. Ja rotu plānojat dāvināt kādam tuvam cilvēkam, labs risinājums būs gredzens, kas, protams, ir teju obligāta, piemēram, saderinoties vai laulājoties. Daudzi jaunieši ar sajūsmu uztver vidusskolas izlaidumā dāvanā saņemtu gredzenu, kas glabā atmiņas par pirmo nozīmīgo izglītības sasniegumu. Taču, ja rotas vēlaties dāvināt, piemēram, krustmātei, mammai vai skolotājai, labāk izvēlēties auskarus vai ķēdīti, jo tā būs lielāka iespēja, ka nekļūdīsieties ar izmēru.

Kā izvēlēties?

Esam apkopojuši vairākus soļus, kas palīdzēs izvēlēties rotas dāvanai! (Vairāk par gredzeniem meklē mūsu mājaslapā https://gredzentins.lv/lv/)

  • Lai saprastu dāvanas saņēmēja gaumi, pavērojiet, ko šis cilvēks ikdienā nēsā! Ja viņam pirkstā ir zelta gredzens, tad būs tikai loģiski, ja rotu kolekciju papildināsiet ar citu zelta izstrādājumu, savukārt sudraba mīļotājam vienmēr būs drošāk dāvināt sudrabu.
  • Ja vien apdāvināmajam nav kāds specifisks stils, vienmēr ir drošāk dāvināt klasiskas vērtības, jo tā ir lielāka iespēja “neaizšaut” garām. Uzdāviniet klasiskus pērļu auskarus vai vienkāršu ķēdīti.
  • Dāvinot rotas draugiem, varētu būt aizraujoši izvēlēties rotu komplektu – piemēram, vienādas ķēdītes sev un draugam vai kulonus, kas simbolizē draudzību. It kā sīkums, taču tas tikai palielina draudzības spēku.
  • Ļoti svarīgi ir izvēlēties valkātāja izmēram atbilstošas rotas. Visi zina, ka tas ir svarīgi, iegādājoties gredzenu, taču arī rokassprādzes un ķēdītes ir dažādu izmēru, tiesa, vizuāli būs salīdzinoši viegli novērot, cik aptuveni liela ir roka vai cik gara ķēdīte varētu būt ērta apdāvināmajam. Arī ar auskariem – pievērsiet uzmanību, vai konkrētajam cilvēkam ir ausīs caurumi. Citādi var sanākt nepatīkama izgāšanās, ja vien tā nekalpos kā motivācija pie caurumiem tikt.
  • Pasniedzot dāvanā rotas, svarīgi izvēlēties arī elegantu iepakojumu. Veikalos nopērkami gan nelieli savelkami samta maisiņi, gan kārbiņas, kas dāvināšanas brīdim piešķirs īpašu sajūtu.