sieviete ar veiksmīgi samazinātām krūtīm

Par krūšu samazināšanu

Skaistas krūtis ir gandrīz katras sievietes galvenā rota. Formīgas krūtis jau daudzus gadsimtus tiek uzskatītas par vienu no skaistuma sievietes. Dažām sievietēm ir paveicies un daba tām ir dāvājusi skaistas aprises, bet reti kurš zina, ka ir sievietes, kas cieš no šīs “dāvanas”. Kuros gadījumos krūtis ir par lielu un kad ir jāapdomā krūšu samazināšanas operācija? Mēs apkopojām informāciju, ar kuru varat iepazīties zemāk.

Kādas problēmas mēdz izraisīt pārāk lielas krūtis?

Jo lielākas ir krūtis, jo smagākās tās ir. Pēc savas būtības krūtis ir sastāv lielākoties no taukaudiem. Jo vairāk taukaudu sakopojums krūtīs, jo lielākas un smagākās tās būs.

Reti kurš aizdomājas, ka krūtis mēdz arī apgrūtināt dzīvi. Piemēram, smagas krūtis var veicināt nopietnas muguras problēmas, mugurkaula deformācijas un stipras sāpes. Turklāt, ar lielām krūtīm ir grūtāk atrast pozu, lai ērti gulētu. Apģērba izvēle arī ir ierobežota, jo, piemēram, maza izmēra drēbes nereti ir domātas sievietēm ar mazām krūtīm. Šādās situācijās ir grūti piemeklēt izmēru, kas ideāli derētu.

Noteikti nevajadzētu aizmirst arī par psiholoģisku aspektu. Bieži gadās, ka lielāka izmēra krūšu dēļ sievietei tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Ne katrai sievietei tas patiks. Arī gaumes mēdz būt dažādas un vēlme pēc maza izmēra krūtīm ir saprotama. Šādas situācijas var likt sievietei justies nekomfortabli un pat izraisīt dažādus kompleksus.

Kāds ir risinājums?

Arī šādās situācijās ir iespējams atrast risinājumu. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un mūsdienu plastiskai ķirurģijai, krūšu formu un izmēru ir iespējams labot ar krūšu samazināšanas operācijas palīdzību. Tā notiek līdzīgi kā krūšu palielināšana. Galvenā atšķirība ir fakts, ka krūšu audi tiek, nevis palielināti, bet samazināti. Operācija ir pilnīgi droša un pirmais solis, lai to veiktu, ir pierakstīšanās uz konsultācijā pie kāda laba un sertificēta plastiskā ķirurga!