Sieviete pēta savu degunu

Mīti un patiesība par rinoplastiku

No visām mūsdienu sejas plastiskajām operācijām rinoplastika jeb deguna formas korekcija šobrīd ir vispopulārākā. Tā ļauj izmainīt ļoti pamanāmu un daudziem traucējošu sejas nepilnību. Nepārprotami, deguns ir tā sejas daļa, ko cilvēki parasti pamana pirmo. Tieši tāpēc daudzi izvēlās koriģēt savu degunu. Lai arī šo operāciju mūsdienās ir veikušas lielākā daļa Holivudas slavenību un tā ir pilnīgi droša, saistībā ar rinoplastiku mūsdienu sabiedrībā joprojām eksistē daudz mītu un nepatiesības.

Pirms operācijas nekad nevar paredzēt, kāds būs gala rezultāts

Ja plastiskajam ķirurgam (https://www.plasticsurgery.lv/lv/) ir vairāku gadu pieredze un tas veic savu darbu kvalitatīvi, labs ķirurgs jau konsultāciju laikā aptuveni varēs pateikt, kāds rezultāts sagaida pacientu. Cik lielas korekcijas ir iespējams veikt un vai pacienta vēlamā deguna forma ir iespējama. Lai operācijas efefkts jūs maksimāli iepriecinātu, vizītes laikā maksimāli detalizēti pastāstiet ķirurgam, kādu formu jūs vēlētos.

Ir iespējams pasūtīt jebkādu degunu

Tā nav. Pirmkārt, ķirurgam ir jāņem vērā deguna anatomiskas īpatnības. Ir jāsaprot, kādas izmaiņas drīkst veikt un vai tās vispār ir iespējamas. To ietekmē daudz dažādu faktoru. Otrkārt, ķirurgam ir jāizvērtē pacienta sejas forma un īpatnības. Andželinas Džolijas deguns var šķist skaists, taču kāda konkrēta pacienta sejas vaibstiem viņš varētu vispār nepiestāvēt.

Pēc operācijas pacientam var pazust oža

Lai arī retos gadījumos jebkura ārstnieciska manipulācija var izraisīt komplikācijas, ožas nozaudēšana parasti nav attiecināma un deguna formas korekcijas operācijas izraisītajām sekām. Ja jūs esat vērsies pie laba, profesionāla un pieredzējuša ķirurga, operācija tiek veikta labi un nekādu komplikāciju neizraisa. Taču izvēloties nepieredzējušu ķirurgu, jūs riskējat, ka pēc operācijas deguns būs šķībs, asimetrisks vai pavisam citas formas.

Lai arī rinoplastika ir pilnībā droša operācija, pēc kuras katrs cilvēks var atbrīvoties no sejas nepilnībām vai kosmpleksiem, kas ar to saistīti, deguna formas korekciju kā jebkuru ārstniecisku manipulāciju ir jāveic tikai pie laba ārsta. Izvēloties atbilstošu speciālistu, rezultāts neliks jums vilties!