Izmanto iespēju – dodies īpašās bezmaksas ekskursijās!

“Mangaļi dižvietas” projekta ietvaros rīkojam šogad pēdējās ekskursijas uz īpašām ūdens vietām. Apskati un izvēlies sev piemērotākos galamērķus – Ogres upes ielejas krastošanu ar Māri Olti, Līgatnes iežu un alu taka, vai arī ekskursija ar kuģīti no Likteņdārza uz Kokneses pilsdrupām.

 

Līgatnes iežu un alu taka

“Mangaļi dižvietas” projekta ietvaros 16. septembrī Tev ir iespēja bezmaksas gida pavadībā dodies neaizmirstamā piedzīvojumā pa Līgatnes iežu un alu taku, kas aizved pa mežonīgo un iežiem bagāto Līgatnes upes apkārtni! Uzvelkot līdzi paņemtos gumijas zābakus, saņemto atstarojošo vesti un ķiveri, tu sajutīsi – neparastais pārgājiens ir sācies! Kājas mundri dosies dabā, kas pārsteidz ar iežu smilšakmens krāsu dažādību un elpu aizraujošām ainavām – Ķiberkalna ala, noslēpumainās Skolas kalna alas, Anfabrikas klintis, Rīgas kalna alas, kā arī Lustūzis.

Tikšanās vieta ir Līgatnes Tūrisma informācijas centrā Spriņģu ielā 2, kur sastapsi arī mūsu “Mangaļi Dižvietas” īpašos vēstnešus. Šeit tiks izsniegtas ķiveres un atstarojošās vestes. Precīzu atrašanās vietu skaties ŠEIT

Došanās ekskursijās notiks šādos laikos:
11:00
13:00
15:00

Piesakies sev vēlamajā laikā līdz 15.09 plkst. 12:00 ŠEIT
Arī bez iepriekšējas reģistrācijas būs iespējams doties pārgājienā, tomēr ņemiet vērā, ka priekšroka būs tiem, kuri reģistrējušies iepriekš.

Vienas ekskursijas ilgums ~ 1,5h un kopējā distance ir aptuveni 3 km. Līdzi jābūt ūdens izturīgiem apaviem vai gumijas zābakiem, jo var gadīties, ka būs jāiebrien arī nedaudz pa ūdeni, kā arī atbilstošam apģērbam alu apskatei.

Jautājumu gadījumā varat zvanīt: +371 26549819

 

Likteņdārzs un Koknese pilsdrupas

Ja vēl neesi bijis Likteņdārzā, bet vēlies to apskatīt, tad zini, ka no skatu platformas skatienam paveras arī Kokneses pilsdrupas Daugavas krastā. “Mangaļi dižvietas” projekta ietvaros 16. septembrī Tev ir unikāla iespēja ne tikai apskatīt tautas veidoto Likteņdārzu, bet arī ar kuģīti doties ekskursijā uz skaistajām un teikām apvītajām Kokneses pilsdrupām un Pērses upi, pa ceļam klausoties un kapteiņa stāstījumu par šīm vietām.

Tikšanās vieta ir Likteņdārza laivu piestātnē, kur sastapsi arī mūsu “Mangaļi Dižvietas” īpašos vēstnešus. Mašīnu atstāt var stāvlaukumā, tālāk ar kājām dodoties uz tikšanās vietu piestātnē. Precīzu tikšanās vietu skaties ŠEIT

Kuģītis no piestātnes atiet šādos laikos:

11:00
12:00
13:00

Tā kā vietu skaits uz kuģīša ir ierobežots, esam izveidojuši nelielu pieteikšanās formu, lai Jūs varētu jau iepriekš reģistrēties braucienam sev interesējošā laikā ŠEIT

Iepriekšēju reģistrāciju veiciet līdz 15.09 plkst. 12:00. Arī bez iepriekšējas reģistrācijas būs iespējams doties braucienā, tomēr ņemiet vērā, ka priekšroka būs tiem, kuri reģistrējušies iepriekš.

Kopējais ekskursijas ilgums ar kuģīti ir apmēram 1h. Kuģītis piestās Kokneses pilsdrupās, kur 20 min varēsi tās apskatīt un uzņemt skaistas bildes, ko parādīt saviem draugiem un tuviniekiem!

Jautājumu gadījumā varat zvanīt: +371 26549819

 

Krastošana ar Māri Olti

Ja vēlies izmēģināt ko jaunu un absolūti ekskluzīvu, izmanto iespēju 23. septembrī “Mangaļi dižvietas” projekta ietvaros Ogres ielejā doties unikālā ekspedīcijā kopā ar Māri Olti gar Ogres upes krastiem (krastošana), apskatīt Brāžu krāces, kas ir stiepjas 2km garumā un ir iespaidīgākās Latvijā. Kopā ar Māri Olti būs iespēja uzzināt daudz noderīga gan par “krastošanu”, gan upes tuvumā mītošajiem augiem, dzīvniekiem, gūstot nenovērtējamu pieredzi dodoties pārgājienos pie dabas un ūdeņiem. Tāpat šajā dienā kopīgi izveidosim speciālu “Mangaļi” takas maršrutu, lai arī citi brīvdienās varētu doties Jums pa pēdām!

Tikšanās vieta ir Bumbiermuiža, Ērgļu novadā, kur sastapsi arī mūsu “Mangaļi Dižvietas” īpašos vēstnešus. Precīzu atrašanās vietu skaties ŠEIT

Pārgājieni notiks šādos laikos:

10:00
14:00

Piesakies pārgājienam sev interesējošajā laikā līdz 22.09 plkst. 12:00 ŠEIT
Arī bez iepriekšējas reģistrācijas būs iespējams doties ekspedīcijā, tomēr ņemiet vērā, ka priekšroka būs tiem, kuri reģistrējušies iepriekš.

Viena pārgājiena ilgums ~ 3h. Līdzi nepieciešami ūdensizturīgi apavi un apģērbs pārgājienam, un, protams, lielisks garastāvoklis. 🙂

Jautājumu gadījumā varat zvanīt: +371 26549819

8. septembris, 2017.